Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież roweru - poznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży roweru o wartości 1900 złotych z garażu przy ul. Marywilskiej 62 w Warszawie, w dniu 03.07.2022 roku. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy, jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli masz jakieś informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ul. Myśliborskiej 65. Gwarantujemy anonimowość!

Mężczyzna ten ma około 45 lat, około 175 cm wzrostu, posiada widoczny zarost. Ubrany był w białą koszulkę na krótki rękaw, szare spodnie, czarne buty sportowe z białym paskiem przy podeszwie, czarną czapkę z daszkiem; posiadał okulary korekcyjne. Przez ramię miał przewieszoną torebkę koloru czarno-czerwonego.

Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 19 powołując się na numer l.dz. KPD-II-4141/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę na tle ściany budynku. Ma około 45 lat, około 175 cm wzrostu, posiada widoczny zarost. W ustach trzyma jakiś długi biały przedmiot. Ubrany jest w białą koszulkę na krótki rękaw, szare spodnie, czarne buty sportowe z białym paskiem przy podeszwie, czarną czapkę z daszkiem, posiada okulary korekcyjne; przez ramię ma przewieszoną torebkę koloru czarno-czerwonego.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, który próbuje otworzyć drzwi budynku. Ma około 175 cm wzrostu. Ubrany jest w białą koszulkę na krótki rękaw, szare spodnie, czarne buty sportowe z białym paskiem przy podeszwie, czarną czapkę z daszkiem; przez ramię ma przewieszoną torebkę koloru czarno-czerwonego.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia sylwetkę mężczyzny. Ubrany jest w białą koszulkę na krótki rękaw, szare spodnie, czarne buty sportowe z białym paskiem przy podeszwie, czarną czapkę z daszkiem; przez ramię ma przewieszoną torebkę koloru czarno-czerwonego.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia sylwetkę mężczyzny. Ubrany jest w białą koszulkę na krótki rękaw, szare spodnie, czarne buty sportowe z białym paskiem przy podeszwie, czarną czapkę z daszkiem; przez ramię ma przewieszoną torebkę koloru czarno-czerwonego. Mężczyzna jest skierowany tyłem do kamery, pochyla się nad ścianą przed którą stoi.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia sylwetkę mężczyzny prowadzącego rower. Ubrany jest w jasną koszulkę i spodnie, ciemne buty, czapkę z daszkiem.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
Powrót na górę strony