Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek drogowy przy Al. Solidarności

Śledczy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI będą wyjaśniać okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło późnym wieczorem przy ulicy Al. Solidarności 15. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 57-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali 19-letniego kierowcę seata. Czynności w miejscu zdarzenia były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Śledczy przeprowadzili oględziny, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą na ustalenie przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wykonujących czynności na miejscu wynika, że wczoraj przed 22.00 przy Al. Solidarności 15 doszło do śmiertelnego potrącenia przez 19-letniego kierowcę seata, 57-letniego mężczyzny wykonującego prace porządkowe przy wiacie przystankowej.

Policjanci nadzorowani przez prokuratora przeprowadzili oględziny, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady. Zatrzymany do wyjaśnienia został 19-letni kierowca seata.

Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ.

Policjanci po raz kolejny apelują do uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność i przestrzeganie obowiązujących przepisów.

kom. Paulina Onyszko/ea

  • Zdjęcie przedstawia miejsce zdarzenia drogowego. Widać rozstawiony na jezdni czerwony parawan i klęczącego po jego prawej stronie umundurowanego policjanta w odblaskowej kamizelce. W tle widać strażaków i stojącego po lewej stronie mężczyznę w ubraniach cywilnych.
    Śmiertelny wypadek przy Al. Solidarności
  • Zdjęcie przedstawia samochód m-ki Seat Toledo stojący przed czerwonym parawanem.
    Śmiertelny wypadek przy Al. Solidarności
Powrót na górę strony