Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież czekoladek - szukamy tego mężczyzny

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka wykonują czynności do sprawy kradzieży czekoladek o łącznej wartości prawie 680 złotych w sklepie przy ulicy Starowiślanej w Warszawie, w dniu 12 lipca br. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli wiesz, kim on jest skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komisariacie przy ul. Myśliborskiej.

Mężczyzna jest w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrany był w jasnozieloną bluzę z kapturem, czarną koszulkę i jasne jeansy.

Jeśli go rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20 powołując się na numer l.dz. KPD-II-4320/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawia wchodzącego do sklepu mężczyznę w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrany jest w jasnozieloną bluzę z kapturem, czarną koszulkę i jasne jeansy. W tle widać półki z asortymentem sklepowym.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrany jest w jasnozieloną bluzę z kapturem, czarną koszulkę i jasne jeansy. Mężczyzna pochyla się z trzymanymi w rękach czekoladkami do niebieskiego wózka zakupowego, który stoi przed nim. W tle widać półki z asortymentem sklepowym.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrany jest w jasnozieloną bluzę z kapturem, czarną koszulkę i jasne jeansy. Mężczyzna trzyma w lewej ręce pudełka czekoladek, przed nim stoi niebieski wózek zakupowy. W tle widać półki z asortymentem sklepowym.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrany jest w jasnozieloną bluzę z kapturem, czarną koszulkę i jasne jeansy. Mężczyzna prowadzi za sobą niebieski wózek zakupowy. W tle widać półki z asortymentem sklepowym.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrany jest w jasnozieloną bluzę z kapturem, czarną koszulkę i jasne jeansy. Mężczyzna niesie przewieszoną na prawym ramieniu torbę. Kieruje się do drzwi wyjściowych ze sklepu. W tle widać półki z asortymentem sklepowym.
  Szukamy mężczyzny ze zdjęć
Powrót na górę strony