Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ustalamy tożsamość tych mężczyzn, pomożesz?

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży depilatora świetlnego o wartości prawie 1800 złotych ze sklepu mieszczącego się przy ul. Elektronowej 2, w dniu 15.07.2022 roku. Jeśli wiesz, kim są mężczyźni widoczni na publikowanych zdjęciach skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65.

Jeden mężczyzna ma około 40 lat, około 185 cm wzrostu, otyłą budowę ciała, ciemne krótkie włosy, ubrany był w czarną koszulkę, czarne krótkie spodnie, czarne buty sportowe.

Drugi mężczyzna: wiek około 40 lat, około 180 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, ciemna broda, na twarzy założone czarne okulary, ubrany był w niebieską koszulę, niebieskie spodnie z widocznymi przetarciami, białe buty, w dłoni trzymał czerwoną torbę zakupową.

Jeśli wiesz, kim są Ci mężczyźni, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20, 47 723 52 14, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-4403/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko/wd

 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 40 lat, około 185 cm wzrostu, otyła budowa ciała, ciemne krótkie włosy, ubrany jest w czarną koszulkę, czarne krótkie spodnie, czarne buty sportowe. Stoi przodem do kamery monitoringu.
  Wiesz, kim jest ten mężczyzna?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 40 lat, około 185 cm wzrostu, otyła budowa ciała, ciemne krótkie włosy, ubrany jest w czarną koszulkę, czarne krótkie spodnie, czarne buty sportowe. Stoi przodem do kamery monitoringu. W prawej dłoni trzyma jakiś przedmiot. W tle widać półki z asortymentem sklepowym.
  Wiesz, kim jest ten mężczyzna?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 40 lat, około 180 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, ciemna broda, na twarzy ma założone czarne okulary, ubrany jest w niebieską koszulę, niebieskie spodnie z widocznymi przetarciami, białe buty, w lewej dłoni trzyma czerwoną torbę zakupową. W prawej dłoni trzyma telefon, który przytrzymuje przy prawym policzku. Znajduje się na wprost kamery monitoringu.
  Wiesz, kim jest ten mężczyzna?
 • Zdjęcie przedstawia stojącego tyłem do kamery monitoringu mężczyznę, ma on około 180 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, ciemna broda, na twarzy ma założone czarne okulary, ubrany jest w niebieską koszulę, niebieskie spodnie, białe buty, w prawej dłoni trzyma czerwoną torbę zakupową.
  Wiesz, kim jest ten mężczyzna?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę ubranego w niebieską koszulę, niebieskie spodnie z widocznymi przetarciami, białe buty. Pochyla się on nad stojąca na podłodze czerwoną torbą z zakupami, do której wkłada jakiś przedmiot. W tle widać półki z asortymentem.
  Wiesz, kim jest ten mężczyzna?
Powrót na górę strony