Aktualności

Kradzież roweru - szukamy tego mężczyzny

Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy jest podejrzewany o kradzież roweru o wartości 2 tys. złotych, w dniu 16 sierpnia 2022 roku przy ulicy Głębockiej 15 w Warszawie. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje dotyczące tej osoby skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. 47 723 81 71 lub policjantem z Wydziału Kryminalnego prowadzącego tę sprawę, tel. 47 723 81 52.

W toku wykonanych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek uzyskali nagranie z kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek mężczyzny podejrzewanego o tę kradzież.

Jest on w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany był w czarną koszulkę, niebieskie spodnie i sportowe buty; posiadał czarny plecak z logo firmy "Adidas".

Każdy, kto go rozpoznaje, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723 81 71 lub policjantem prowadzącym sprawę, tel. 47 723 81 52, powołując się na nr rej. SWD-309337.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: kp-targówek.wk@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/ E.Z.

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w czarną koszulkę, niebieskie spodnie i sportowe buty.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w czarną koszulkę, niebieskie spodnie i sportowe buty.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
Powrót na górę strony