Aktualności

Okradła seniorkę - wiesz, kim jest ta kobieta?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności do sprawy kradzieży w wyniku której mieszkanka Pragi Północ utraciła kilka tysięcy złotych. Wizerunek kobiety podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa i towarzyszącego jej mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na ich temat skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komendzie przy ulicy Jagiellońskiej 51.

Zdarzenie miało miejsce 1 sierpnia 2022 roku przy ulicy Targowej. Przed południem do drzwi mieszkanki Pragi Północ zapukała kobieta podająca się za pracownika gazowni. Wykorzystała nieuwagę seniorki i z jej szafy ukradła 6000 złotych. O całej sprawie policjantów powiadomiła wnuczka pokrzywdzonej.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w trakcie podjętych czynności ustalili wizerunek kobiety, która jest podejrzewana o dokonanie tej kradzieży oraz mężczyzny, który jej towarzyszył.

Kobieta jest w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrana była w zieloną bluzę zapinaną na zamek błyskawiczny, czarne spodnie legginsy, czarne buty sportowe z białą podeszwą, czarną czapkę z daszkiem, przez ramię miała przewieszoną czarną damską torebkę.

Mężczyzna jest w wieku około 30-40 lat, normalnej budowy ciała, miał włosy krótkie jasne, na prawej łydce widoczny tatuaż. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne buty sportowe, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego o długości 3/4, posiadał czarny plecak z logo firmy „Nike”.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723-75-56,  47 723 83 14 powołując się na numer l.dz. KR-II-1088/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: krp6.wk@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/bś

 

 

 • Zdjęcie przedstawia kobietę stojącą na chodniku. Kobieta jest w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrana jest w zieloną bluzę, czarne spodnie legginsy, czarne buty sportowe z białą podeszwą, czarną czapkę z daszkiem. W tle widać zaparkowane pojazdy.
  szukamy tych osób
 • Zdjęcie przedstawia kobietę idącą chodnikiem. Kobieta jest szczupłej budowy ciała; ubrana jest w zieloną bluzę, czarne spodnie legginsy, czarne buty sportowe z białą podeszwą, czarną czapkę z daszkiem. W tle widać zaparkowane pojazdy.
  szukamy tych osób
 • Zdjęcie przedstawia kobietę idącą chodnikiem. Kobieta jest w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrana jest w zieloną bluzę, czarne spodnie legginsy, czarne buty sportowe z białą podeszwą, czarną czapkę z daszkiem. Na twarzy ma maseczkę ochronną. W tle widać zaparkowane pojazdy.
  szukamy tych osób
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 30-40 lat, normalnej budowy ciała, ma włosy krótkie jasne, na prawej łydce widoczny tatuaż. Ubrany jest w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne buty sportowe, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego o długości 3/4, posiada czarny plecak z logo firmy „Nike”.
  szukamy tych osób
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę idącego chodnikiem, jest on normalnej budowy ciała, ma włosy krótkie jasne, na prawej łydce widoczny tatuaż. Ubrany jest w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne buty sportowe, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego o długości 3/4, posiada czarny plecak z logo firmy „Nike”.
  szukamy tych osób
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 30-40 lat, normalnej budowy ciała, ma włosy krótkie jasne, na prawej łydce widoczny tatuaż. Ubrany jest w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne buty sportowe, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego o długości 3/4.
  szukamy tych osób
Powrót na górę strony