Aktualności

Kradzież roweru - poznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek ustalają tożsamość młodego mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież roweru wartego ponad 2 tys. złotych z parkingu podziemnego przy ulicy Radzymińskiej 123 w Warszawie. Do tego zdarzenia doszło w dniach 16-17.08.2022 roku. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące tego mężczyzny proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. 47 723 81 71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę, tel. 47 723 81 52.

Z ustaleń policjantów wynika, że przestępstwa tego dokonał młody mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy.

Ma on około 25 lat, jest szczupłej budowy ciała. Ubrany był w niebieską koszulkę z logo firmy "Nike", bordowe spodenki z napisem "Jordan" i czarne buty sportowe.

Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723 81 71 lub policjantem prowadzącym sprawę, tel. 47 723 81 52, powołując się na nr rej. KPD-II-5264/22.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: kp-targówek.wk@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/bś

 • Zdjęcie przedstawia młodego mężczyznę idącego chodnikiem w parkingu podziemnym. Jest on w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w niebieską koszulkę z logo firmy "Nike", bordowe spodenki z napisem "Jordan" i czarne buty sportowe. Za nim, w tle widać zaparkowany rower.
  poznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia młodego mężczyznę idącego chodnikiem w parkingu podziemnym. Jest on w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w niebieską koszulkę z logo firmy "Nike", bordowe spodenki z napisem "Jordan" i czarne buty sportowe. Przez lewe ramię ma przewieszoną czarną saszetkę. Za nim, w tle widać zaparkowany rower.
  poznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia młodego mężczyznę, który stoi przed budynkiem. Jest on w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w niebieską koszulkę z logo firmy "Nike", bordowe spodenki z napisem "Jordan" i czarne buty sportowe. Ma przy sobie rower.
  poznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia młodego mężczyznę, który odjeżdża rowerem spod budynku. Jest on w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w niebieską koszulkę z logo firmy "Nike", bordowe spodenki z napisem "Jordan" i czarne buty sportowe. Przed sobą ma czarną saszetkę.
  poznajesz tego mężczyznę?
Powrót na górę strony