Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież markowych koszul - rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży czterech koszul o łącznej wartości prawie 800 złotych ze sklepu mieszczącego się w galerii handlowej przy ul. Annopol 2 w Warszawie, w dniu 02.08.2022 r. Mężczyzna widoczny na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli wiesz, kim on jest skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę.

Jest to mężczyzna w wieku około 40 lat, około 175 cm wzrostu, ma krótkie ciemne włosy, widoczny ciemny zarost, ubrany był w czarną koszulkę z napisem na plecach „Tommy Hilfiger”, ciemnoniebieskie spodnie oraz czarne buty.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20, 47 723 52 14, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-4464/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/bś

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 40 lat,ma  około 175 cm wzrostu, krótkie ciemne włosy, widoczny ciemny zarost, ubrany jest w czarną koszulkę na krótki rękaw. Lewą ręką dociska do lewej strony klatki piersiowej jakiś przedmiot. Jest ustawiony na wprost kamery monitoringu.
    rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 40 lat, ma krótkie ciemne włosy, widoczny ciemny zarost, ubrany jest w czarną koszulkę na krótki rękaw i granatowe spodnie. Prawą ręką dociska do lewej strony klatki piersiowej jakiś przedmiot. Jest ustawiony na wprost kamery monitoringu.
    rozpoznajesz tego mężczyznę?
Powrót na górę strony