Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież paliwa - wiesz, kim jest ten mężczyzna?

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności do sprawy kradzieży paliwa ze stacji przy ul. Modlińskiej w Warszawie, do której doszło w dniu 21 września 2022 r. Mężczyzna, który jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa poruszał się pojazdem marki Ford o wyróżniku SK 169ST. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej.

Kierowca forda ma około 40 lat, 185 cm wzrostu. Ubrany był w czapkę z daszkiem, ciemną kurtkę, spodnie jeansowe i sportowe buty.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-5573/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/bś

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 40 lat, 185 cm wzrostu. Ubrany jest w czapkę z daszkiem, ciemną kurtkę, niebieską bluzę, spodnie jeansowe i sportowe buty. Stoi przodem do kamery monitoringu.
    szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia ciemny pojazd zaparkowany tyłem do kamery. Ma on bagażnik na dachu. Tablice rejestracyjne o wyróżniku SK 169ST.
    pojazd, którym poruszał się mężczyzna
Powrót na górę strony