Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież paliwa - szukamy tego kierowcy

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa ze stacji przy ul. Modlińskiej w Warszawie, do której doszło 31.10.2022 roku. Jeśli rozpoznajesz widniejącego na zdjęciach mężczyznę skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Mężczyzna ma około 40 lat, około 175 cm wzrostu; ubrany był w szarą bluzę z napisem "Adidas", czarne spodnie, czarne buty, czapkę z daszkiem, posiadał okulary przeciwsłoneczne.

Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 14, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-6540/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego pomiędzy ciemnym citroenem, a dystrybutorem. Do pojazdu jest przeciągnięty przewód doprowadzający paliwo. Mężczyzna ma około 40 lat, około 175 cm wzrostu; ubrany jest w szarą bluzę z napisem "Adidas", czarne spodnie, czarne buty, czapkę z daszkiem, posiada okulary przeciwsłoneczne. Skierowany jest na wprost do obiektywu kamery. W zaparkowanym przodem do kamery citroenie, po stronie pasażera siedzi jakaś pochylona osoba.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego pomiędzy ciemnym citroenem, a dystrybutorem. Do pojazdu jest przeciągnięty przewód doprowadzający paliwo. Mężczyzna ma około 40 lat, około 175 cm wzrostu; ubrany jest w szarą bluzę z napisem "Adidas", czarne spodnie, czarne buty, czapkę z daszkiem, posiada okulary przeciwsłoneczne. Skierowany jest lewym profilem do obiektywu kamery. W zaparkowanym przodem do kamery citroenie, po stronie pasażera siedzi jakaś pochylona osoba.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
Powrót na górę strony