Aktualności

Wiesz, kim jest ten mężczyzna?

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI prowadzą czynności dotyczące znieważenia obywatela Białorusi z powodu przynależności narodowościowej. Do tego zdarzenia doszło 17 września 2022 r. w autobusie linii 500. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy jest podejrzewany o to przestępstwo. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą ustalić jego tożsamość, skontaktuj się z policjantami z komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Rysopisy mężczyzny: wiek około 40 lat, 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w jasną koszulkę z napisem „JOKER”, czarną czapkę z daszkiem, przez ramię przewieszoną miał czarną torbę.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723 75 56, 47 723 84 29, powołując się na numer D-IV-10074/22 (KR-II-1557/22).

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: krp6.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko/bś

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wewnątrz autobusu. Jest on w wieku około 40, ma 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w jasną koszulkę z napisem „JOKER”, czarną czapkę z daszkiem, przez ramię przewieszoną ma czarną torbę.
    wiesz, kim jest ten mężczyzna?
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wewnątrz autobusu. Jest on w wieku około 40, na głowie ma czarną czapkę z daszkiem.
    wiesz, kim jest ten mężczyzna?
Powrót na górę strony