Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zadzwoń!

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który jest podejrzewany o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec nieletniej w dniu 27 lipca 2022 roku na terenie Pragi Północ. W toku wykonanych czynności policjanci uzyskali zapis z kamer monitorujących, na podstawie którego ustalili jego wizerunek. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą ustalić jego tożsamość, skontaktuj się z policjantami z komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Gwarantujemy anonimowość!

W toku wykonanych czynności policjanci uzyskali zapis z kamer monitorujących, na podstawie którego ustalili wizerunek tego mężczyzny.

Wiek około 16-18 lat, wzrost około 170 cm szczupła budowa ciała, włosy koloru czarnego, wygolone po bokach. W dniu zdarzenia ubrany był w bluzę koloru białego z czarnym logo „EAZ”, czarne buty sportowe, białe krótkie spodnie.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723 75 56, 47 723 84 29, powołując się na numer D-IV-8496/22 (KR-I-1069/22).

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: krp6.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 16-18 lat, wzrostu około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru czarnego, wygolone po bokach. Ubrany był w bluzę koloru białego z czarnym logo „EAZ”. Przed nim widać sylwetkę osoby ubranej w niebieską bluzę z kapturem założonym na głowę.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 16-18 lat, wzrostu około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru czarnego, wygolone po bokach. Ubrany jest w bluzę koloru białego z czarnym logo „EAZ”, czarne buty sportowe, białe krótkie spodnie.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
Powrót na górę strony