Aktualności

Kradzież roweru - szukamy tego mężczyzny

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka pracują nad sprawą kradzieży roweru o wartości 1500 złotych z klatki schodowej bloku przy ul. Światowida 58a w Warszawie, do której doszło 6 stycznia 2023 roku. W toku wykonanych czynności policjanci ustalili wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej.

Mężczyzna ma około 55 lat, około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ubrany był w czarną kurtkę i czarne spodnie, szarą czapkę, posiadał plecak.

Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-196/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia idącego chodnikiem mężczyznę. Ma on około 55 lat, około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w czarną kurtkę i czarne spodnie, szarą czapkę, posiada plecak. Ręce trzyma w kieszeniach kurtki.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia idącego chodnikiem mężczyznę. Ma on około 55 lat, około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w czarną kurtkę i czarne spodnie, szarą czapkę, posiada plecak. Na dłoniach ma czarne rękawiczki.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia idącego chodnikiem mężczyznę. Ma on około 55 lat, około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w czarną kurtkę i czarne spodnie, szarą czapkę, posiada plecak. Dłonie trzyma przed sobą.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
Powrót na górę strony