Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcesz porozmawiać o przemocy? Przyjdź na dyżur dzielnicowego

Jutro - 23 lutego br. w siedzibie Fundacji A.R.T. przy ulicy Dąbrowszczaków 8 na Pradze Północ odbędzie się dyżur dzielnicowego skierowany do osób, które chcą porozmawiać o problemie przemocy, dowiedzieć się, czym jest przemoc, jakie są jej rodzaje i co zrobić, gdy jesteśmy jej świadkami bądź osobiście jej doświadczamy. Policjant, który na co dzień pracuje z osobami doświadczającymi przemocy udzieli wszystkich niezbędnych informacji, które mogą pomóc lepiej zrozumieć to zjawisko. Zachęcamy mieszkańców dzielnicy do udziału w tym spotkaniu.

Wspólną inicjatywą policjantów Wydziału Prewencji z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI i przedstawicieli Fundacji A.R.T. są comiesięczne dyżury dzielnicowego w siedzibie fundacji przy ulicy Dąbrowszczaków 8 lok. 111 w Warszawie poświęcone przeciwdziałaniu przemocy.

Spotkania te skierowane są do osób, które chcą porozmawiać o zjawisku przemocy, dowiedzieć się, czym się ona charakteryzuje, jakie są jej rodzaje i co zrobić, gdy jesteśmy jej świadkami bądź osobiście jej doświadczamy.

Dzielnicowy odpowie na wszystkie pytania uczestników. Wytłumaczy też, jak można poradzić sobie z trudną sytuacją i wskaże, gdzie szukać pomocy.

Dyżury zaplanowane są raz w miesiącu i mają charakter informacyjny.

 

23 luty, w godz. 12.00-15.00

Przyjdź i porozmawiaj

Pamiętaj! W sytuacjach pilnych, kiedy potrzebna jest natychmiastowa interwencja Policji, korzystaj z numeru alarmowego 112.

kom. Paulina Onyszko

Powrót na górę strony