Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież roweru - szukamy tego mężczyzny

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru wartego 1600 złotych z klatki schodowej przy ul. Porajów 6 w Warszawie w dniu 25.01.2023 roku. Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o tę kradzież policjanci ustalili na podstawie nagrania z kamery monitoringu. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu jego tożsamości skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej.

Mężczyzna ma około 40 lat, około 180 cm wzrostu, w chwili zdarzenia posiadał zarost na twarzy; ubrany był w czarną kurtkę, bordową bluzę z kapturem założonym na głowę i czarne spodnie.

Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20 powołując się na numer l.dz. KP-D-II-577/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, który prowadzi przed sobą rower. Ma około 40 lat, około 180 cm wzrostu. Ubrany jest w czarną kurtkę, bordową bluzę z kapturem założonym na głowę i czarne spodnie. w Lewej dłoni trzyma beżową torbę. Jest ustawiony lewym profilem do kamery.
    kradzież roweru
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, który prowadzi przed sobą rower na tylnym kole. Ma około 40 lat, około 180 cm wzrostu. Ubrany jest w czarną kurtkę, bordową bluzę z kapturem założonym na głowę i czarne spodnie. w Lewej dłoni trzyma beżową torbę. Jest ustawiony lewym profilem do kamery.
    kradzież roweru
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, który wyprowadza rower z klatki schodowej. Ubrany jest w czarną kurtkę, bordową bluzę z kapturem założonym na głowę i czarne spodnie. w lewej dłoni trzyma beżową torbę. Jest ustawiony tyłem do kamery.
    kradzież roweru
Powrót na górę strony