Aktualności

Kradzież perfum - wiesz, kim są Ci mężczyźni?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 700 złotych z drogerii mieszczącej się w galerii handlowej przy ulicy ul. Światowida 17 w Warszawie w dniu 06.12.2022 r. Bezpośredni związek z tym przestępstwem mają mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na ich temat skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej.

Pierwszy mężczyzna - wiek około 20 lat, około 180 cm wzrostu, ubrany był w czerwoną kurtkę, szarą bluzę, szare spodnie z czarnym poziomym pasem u góry spodni, czarno - szare buty sportowe i granatową czapkę zimową.

Drugi mężczyzna - wiek około 25 lat, około 180 cm wzrostu, krótkie ciemne blond włosy, widoczny zarost, ubrany był w czarną kurtkę, szare spodnie i szare buty.

Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30, 47 723 52 20,47 723 52 23 powołując się na numer l.dz. KP-D-II-19/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

  • Na zdjęciu widać dwóch mężczyzn, znajdujących się w sklepie. Wokół nich widać półki z asortymentem. Jeden mężczyzna jest w wieku około 20 lat, około 180 cm wzrostu, ubrany jest w czerwoną kurtkę, szarą bluzę, szare spodnie z czarnym poziomym pasem u góry spodni, czarno-szare buty sportowe i granatową czapkę zimową.

Drugi mężczyzna - wiek około 25 lat, około 180 cm wzrostu, krótkie ciemne blond włosy, widoczny zarost, ubrany jest w czarną kurtkę, szare spodnie i szare buty.
    Kradzież perfum - wiesz, kim są Ci mężczyźni?
  • Na zdjęciu widać mężczyznę, znajdującego się w sklepie. Wokół niego widać półki z asortymentem. 
Jest on w wieku około 25 lat, ma około 180 cm wzrostu, krótkie ciemne blond włosy, widoczny zarost, ubrany jest w czarną kurtkę, szare spodnie i szare buty.
    Kradzież perfum - wiesz, kim są Ci mężczyźni?
Powrót na górę strony