Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od Burmistrza dla policyjnych emerytów

W ubiegły piątek w siedzibie Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy odbyła się uroczystość, w trakcie której Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy Pan Jacek Jeżewski wraz ze swoim Zastępcą Panem Jackiem Wachowiczem, w obecności I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI podinsp. Tomasza Tabor podziękował trzem emerytowanym policjantom z północnopraskiej komendy za ich wieloletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Pragi Północ oraz ich poświęcenie i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych. Świeżo upieczeni emeryci otrzymali z rąk burmistrza pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

W piątek (24.03) o godzinie 13.00 w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy Pan Jacek Jeżewski wraz ze swoim Zastępcą Panem Jackiem Wachowiczem spotkali się z emerytowanymi policjantami, w obecności I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI podinsp. Tomasza Tabor.

Burmistrz podziękował świeżo upieczonym emerytom - Leszkowi Telak, Arkadiuszowi Cichockiemu i Grzegorzowi Powała za ich wieloletnią służbę w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Pragi Północ oraz ich ogromne zaangażowanie w realizację zadań służbowych.

Pan Jacek Jeżewski wręczył byłym policjantom dyplomy oraz drobne upominki w dowód uznania za ich dobrą służbę i zaangażowanie w działania wspierające pracę innych podmiotów i instytucji.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia kilku mężczyzn stojących w jednym rzędzie na tle niebieskiej ścianki.
    Podziękowania od Burmistrza
  • Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn stojących pod niebieską ścianką, do których podchodzi innym mężczyzna ubrany w garnitur.
    Podziękowania od Burmistrza dla emerytowanych policjantów
  • Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn stojących pod niebieską ścianką, naprzeciwko nich stoi dwóch mężczyzn w garniturach.
    Podziękowania od Burmistrza dla emerytowanych policjantów
Powrót na górę strony