Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z wizytą u przedszkolaków

Kilka dni temu dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka odwiedzili dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 118 mieszczącego się przy ulicy Leszczynowej. Spotkanie miało na celu przypomnienie maluchom podstawowych zasad bezpieczeństwa. Uatrakcyjniła je maskotka Komendy Stołecznej Policji - Sierżant Borsuk.

Dzielnicowi – sierż. szt. Mariusz Jakoniuk i mł. asp. Michał Stogowski wraz z Sierżantem Borsukiem spotkali się z dziećmi z przedszkola mieszczącego się przy ulicy Leszczynowej 5.

Dzieci bardzo ciepło przyjęły swoich gości. Były zachwycone możliwością spotkania zarówno policjantów, jak i ich wyjątkowego towarzysza - stołecznego Borsuka.

W czasie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie zachować się na drodze, co zrobić w przypadku, kiedy się zgubią oraz gdy obca osoba próbuje się z nimi zapoznać, a w pobliżu nie ma ich opiekuna.

Policjanci wyjaśnili, co to jest numer alarmowi i do czego właściwie służy. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w tym spotkaniu. Chętnie odpowiadały na pytania dotyczące wyglądu, wyposażenia oraz pracy policjanta.

Dzieci miały również mnóstwo pytań, na które odpowiadali policjanci i Sierżant Borsuk. Spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia maluchom podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Na koniec policjanci dostali od przedszkolaków rysunki, zaś od personelu przedszkola pisemne podziękowania.

mł. asp. Agnieszka Wiatrowicz - Grabowska

  • Dzielnicowi z wizytą u przedszkolaków
  • Dzielnicowi z wizytą u przedszkolaków
  • Dzielnicowi z wizytą u przedszkolaków
Powrót na górę strony