Aktualności

Wiesz, kim oni są?

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży asortymentu o wartości ponad 500 złotych w sklepie mieszczącym się w galerii handlowej przy ulicy Światowida 17 w Warszawie, w dniu 12.04.2023 r. Kobieta i mężczyzna widoczni na opublikowanych zdjęciach są podejrzewani o to przestępstwo. Jeśli wiesz, kim oni są, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Kobieta: wiek około 20-25 lat, szczupła budowa ciała, włosy czarne do ramion; ubrana była w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, żółtą bluzkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe.

Mężczyzna - wiek około 25 lat, przeciętna budowa ciała; ubrany był w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, granatowe spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze niebieskim, posiadał plecak.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu ich tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-2679/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę ubranych na ciemno. Mężczyzna ma na głowie ciemną czapkę z daszkiem.
  Wiesz, kim oni są?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, przeciętnej budowy ciała; ubrany jest w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, granatowe spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze niebieskim, posiada plecak.
  Wiesz, kim oni są?
 • Zdjęcie przedstawia kobietę w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy czarne do ramion; ubrana jest w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, żółtą bluzkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe.
  Wiesz, kim ona jest?
 • Zdjęcie przedstawia kobietę w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy czarne do ramion; ubrana jest w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, żółtą bluzkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe. Na głowie ma czarną czapkę z daszkiem z białym logo.
  wiesz, kim ona jest?
Powrót na górę strony