Aktualności

Ustalamy tożsamość tych kobiet, pomożesz?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka wykonują czynności do sprawy kradzieży asortymentu o wartości prawie 700 złotych w sklepie mieszczącym się w galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie, w dniu 31.03.2023 r. Jeśli wiesz, kim są kobiety widoczne na opublikowanych zdjęciach, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Pierwsza kobieta – wiek około 28 lat, włosy w ciemnym kolorze związane w kucyk; ubrana była w długą ciemnozieloną kurtkę, czarne spodnie oraz czarne buty, na ramieniu nosiła dużą beżową torbę.

Druga kobieta - wiek około 28 lat, czarne związane włosy, prosta grzywka; ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, białą koszulkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz białe sportowe buty, na ramieniu nosiła jasną torbę.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu ich tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-2411/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawia kobietę w sklepie - wiek około 28 lat, czarne związane włosy, prosta grzywka; ubrana jest w czarną skórzaną kurtkę, białą koszulkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz białe sportowe buty, na ramieniu nosi jasną torbę.
Stoi przodem do kamery monitoringu.
  Ustalamy tożsamość tych kobiet
 • Zdjęcie przedstawia kobietę w sklepie - wiek około 28 lat, czarne związane włosy; ubrana jest w czarną skórzaną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz białe sportowe buty, na ramieniu nosi jasną torbę. Stoi tyłem do kamery monitoringu.
  Ustalamy tożsamość tych kobiet
 • Zdjęcie przedstawia kobietę w wieku około 28 lat, ma włosy w ciemnym kolorze związane w kucyk; ubrana jest w długą ciemnozieloną kurtkę, czarne spodnie oraz czarne buty, na ramieniu ma dużą beżową torbę. Stoi przodem do kamery monitoringu.
  Ustalamy tożsamość tych kobiet
 • Zdjęcie przedstawia kobietę w wieku około 28 lat, ma włosy w ciemnym kolorze związane w kucyk; ubrana jest w długą ciemnozieloną kurtkę, czarne spodnie oraz czarne buty, na ramieniu ma dużą beżową torbę. Stoi przodem do kamery monitoringu. Wokół niej widać półki z asortymentem sklepowym.
  Ustalamy tożsamość tych kobiet
Powrót na górę strony