Aktualności

Kradzieże rowerów przy ul. Głębockiej - szukamy tego mężczyzny

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji na Targówku wykonują czynności do sprawy kradzieży rowerów w dniach 31.08.2023 r. i 02.09.2023 r. przy ul. Głębockiej 13 i 15 w Warszawie. Policjanci zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o te kradzieże. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, zadzwoń. Gwarantujemy anonimowość!

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 lub policjantem prowadzącym tę sprawę, tel. 47 723 81 52.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko/mg

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę idącego chodnikiem. Jest on ubrany w pomarańczową bluzę, szare długie spodnie, ciemną czapkę i ciemne buty. Ręce trzyma w kieszeni spodni.
    szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę idącego chodnikiem. Jest on ubrany w ciemną bluzę, beżowe krótkie spodenki, ciemną czapkę i ciemne buty.
    Szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wyprowadzającego rower ze stojaka. Jest on ubrany w ciemną bluzę, beżowe krótkie spodenki, ciemną czapkę.
    szukamy tego mężczyzny
Powrót na górę strony