Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka rozmowiała z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych

Data publikacji 25.01.2024

Czas ferii zimowych to bardzo dobry moment na rozmowy o bezpieczeństwie. Policjantka z północnopraskiej Komendy, mł. asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska wspólnie z urzędnikiem Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa dzielnicy Białołęka, Szymonem Chodorowskim wzięli udział w spotkaniu przy ul. Myśliborskiej 25.

W poniedziałek policjantka z zespołu ds. prewencji kryminalnej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, mł.asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska,  wspólnie z przedstawicielami Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa z Białołęki odwiedzili uczestników akcji "Zima w Mieście" przy ul. Myśliborskiej 25. W czasie spotkania rozmawiali przede wszystkim o bezpieczeństwie w czasie trwających ferii zimowych. Dzieci wykazały się bardzo duzą znajomością obowiązujących zasad bepzieczeństwa. Chętnie uczestniczyli w spotkaniu i zadawali dużo pytań, zarówno policjantce jak i urzędnikom. Młodych ludzi bardzo interesowało wyposażenie policjantów i ich praca. Na zakończenie spotkania dzieci zostały obdarowane książeczkami utrwalającymi wiedzę o bezpieczeństwie.

Policjantka zachęciła również uczestników spotkania do udzialu w konkursie orgaznizowanym przez Komendę Główną Policji i Fundację PZU pod tytułem "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".

 

mł.asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska

Powrót na górę strony