Aktualności

Dzielnicowi przeprowadzili pogadankę dla przedszkolaków

Dzielnicowi z komisariatu na Targówku przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola ,,MikiLand" przy ulicy Wolbromskiej. Funkcjonariusze opowiedzieli maluchom o tym, czym na co dzień się zajmują i zaprezentowali elementy swojego wyposażenia do służby, m.in. radiostację. Policjanci wykonali też przedszkolakom pamiątkowe odbitki ich paluszków. Na koniec dzieci mogły z bliska obejrzeć radiowóz.

Dzielnicowi z Targówka bardzo chętnie angażują się w spotkania edukacyjne z dziećmi. Tym razem Kierownik Rewiru Dzielnicowych - młodszy aspirant Adrian Kaczor i dzielnicowa - młodsza aspirant Marta Cudak odwiedzili Przedszkole "MikiLand" przy ulicy Wolbromskiej. Każde takie spotkanie jest świetną okazją, by oswoić dzieci z widokiem "stróżów prawa" i zbudować do nich zaufanie.

Podczas tej wizyty przedszkolaki dowiedziały się, czym na co dzień zajmują się policjanci i mogły z bliska obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez nich w codziennej służbie, m.in. radiostację. Wiele radości sprawiło dzieciom wykonanie odcisków paluszków. Kolejną atrakcją przygotowaną przez policjantów była prezentacja radiowozu. Spotkanie ze "stróżami prawa" sprawiło maluchom dużo radości.

kom. Paulina Onyszko/bs

  • Zdjęcie przedstawia dwoje umundurowanych policjantów, którzy stoją przed dziećmi siedzącymi na dywanie. Policjant trzyma w dłoniach policyjną radiostację.
    Dzielnicowi w przedszkolu
  • Zdjęcie przedstawia umundurowanego policjanta, który siedzi przy stole, przy którym stoi przedszkolak i pomaga mu przyłożyć paluszek do czarnej poduszki z tuszem. Za nimi, w tle widać policjantkę.
    dzielnicowi w przedszkolu
  • Zdjęcie przedstawia dzieci stojące wokół oznakowanego radiowozu. Przy radiowozie stoi również umundurowany policjant.
    Dzielnicowi w przedszkolu
Powrót na górę strony