Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi edukowali dzieci w ramach mobilnej profilaktyki

Kilka dni temu w Szkole Podstawowej nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego przy ulicy Balkonowej 4 odbył się piknik. Dzielnicowi z Komisariatu Policji na warszawskim Targówku również w nim uczestniczyli. Policjanci nie tylko przygotowali stoisko z ciekawymi gadżetami ale również prowadzili pogadanki profilaktyczne z najmłodszymi uczestnikami imprezy.

Starszy aspirant Damian Barabasz i młodszy aspirant Norbert Walicki - dzielnicowi z komisariatu na Targówku wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym na terenie Szkoły Podstawowej nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego przy ulicy Balkonowej 4.

Policjanci przygotowali stoisko z ciekawymi gadżetami. Wręczali najmłodszym odblaski i inne drobne upominki. Dzieci mogły również pokolorować obrazki i poczytać ciekawe historie Kapitana Wyderki.

W czasie pikniku dzieci miały również okazję wcielić się w rolę stróżów prawa przymierzając elementy policyjnego umundurowania.

Funkcjonariusze korzystając z dużego zainteresowania uczestników pikniku tematyką policyjną prowadzili rozmowy edukacyjne, zaprezentowali też film profilaktyczny.

Jesteśmy przekonani, że to przedwakacyjne spotkanie z policjantami wpłynie na bezpieczeństwo dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku.

kom. Paulina Onyszko/D.K

Powrót na górę strony