Podziękowania dla dzielnicowych z Białołęki
Data publikacji 19.06.2026
Dzielnicowe z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka - podkom. Łucja Karpowicz i asp. Beata Lenart - Jaskulska uczestniczyły w zabezpieczeniu imprezy sportowej - Poland Bike Marathon, która odbyła się na początku czerwca br. Ich zaangażowanie w służbę i dbałość o bezpieczeństwo osób biorących udział w tym wydarzeniu, zostało docenione w postaci przesłanych do komisariatu podziękowań. Słowa uznania dla policjantek, są dowodem ich profesjonalnego wykonywania zadań służbowych.
