Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia? - Zadzwoń!

Policjanci z Targówka proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Osoba ta może mieć związek z kradzieżą portfela z zawartością dokumentów, kart płatniczych i pieniędzy. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, lub pod całodobowym numerem tel. 22 603-81-71.

Do zdarzenia doszło 8 stycznia br. w okolicy supermarketu przy ul. Radzymińskiej w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów, dowodu rejestracyjnego pojazdu, kart płatniczych oraz pieniędzy w kwocie 320 złotych. Następnie skradzionymi kartami dokonano czterech nieautoryzowanych wypłat, na łączną kwotę 2000 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tą kradzieżą.

Jest to mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrost około 175 - 180 cm, szczupły. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem i żółtymi suwakami marki „F4”, niebieskie spodnie typu jeans i szare sportowe buty marki „Nike” z białymi podeszwami.

Personalia tej osoby nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisanego mężczyzny.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje związane z tą kradzieżą proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy L.dz. KPD-II-188/18. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Zapewniamy anonimowość!

po

Powrót na górę strony