Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli wiesz, kim są te kobiety, zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży okularów przeciwsłonecznych w galerii przy ul. Światowida 17. Kobiety, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 22 603-51-30 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-52-36. Gwarantujemy anonimowość!

Kobiety, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z kradzieżą okularów przeciwsłonecznych o wartości 549 złotych w salonie optycznym w galerii przy ul. Światowida 17 na Białołęce. Do zdarzenia doszło 7 maja br.

Każdy, kto rozpoznaje te kobiety proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-51-30 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-52-36, powołując się na numer L.dz. KP-D-II-2833/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

po

  • Poszukiwane kobiety
  • Poszukiwane kobiety
  • Zdjęcie przedstawia dwie kobiety, obie mają ciemne włosy, jedna z nich ubrana jest na czarno, druga ma kurtkę w jasnym kolorze. Obie trzymają torby z zakupami. Wpatrują się w stojące naprzeciwko nich półki z asortymentem.
    Poszukiwane kobiety
Powrót na górę strony