Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzięki "poszukiwaczom" ścigany mężczyzna trafił na 2 lata do więzienia

Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim wydał list gończy za 58-letnim mężczyzną związanym z przestępczością narkotykową. Jego realizacją zajęli się policjanci z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób komendy na Pradze Północ. Kryminalni wykonali szereg ustaleń i zatrzymali w miejscowości Ząbki poszukiwanego od lipca 58-latka. Mężczyzna po czynnościach trafił do aresztu, gdzie spędzi kolejne dwa lata.

Z ustaleń policjantów z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób wynikało, że działalność 58-letniego mężczyzny związana była z przestępczością narkotykową. Zarzuty wobec niego dotyczyły posiadania znacznej ilości środków odurzających, handlu, udzielania i uprawy konopi.

Za te przestępstwa 58-latek został skazany wyrokiem sądu na karę 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna starał się skutecznie unikać kontaktu z organami ścigania. W lipcu br. roku Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim wydał za nim list gończy, na podstawie którego zaczęli działać policjanci z zespołu poszukiwań i identyfiakcji osób komendy na Pradze Północ.

Policjanci przeprowadzili wiele ustaleń, aby dotrzeć do miejsca przebywania poszukiwanego. W efekcie tych działań, dotarli do miejscowości Ząbki, gdzie zatrzymali poszukiwanego 58-latka.

Po czynnościach procesowych mężczyzna trafił do aresztu śledczego ma Białołęce, gdzie spędzi kolejne dwa lata.

podkom. Paulina Onyszko/mb

 

Powrót na górę strony