Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli znasz tę kobietę, zadzwoń!

Data publikacji 30.01.2020

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku prowadzą czynności dotyczące uszkodzenia wkładki zamka w furtce na terenie ogródków działkowych w grudniu ubr. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć kobieta, której zdjęcie publikujemy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje dotyczące tej osoby skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52. Gwarantujemy anonimowość!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia wkładki zamka w furtce na terenie ogródków działkowych, do którego doszło w grudniu ubr. Wartośc strat wynosi 1200 złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, że bezpośredni związek z tą kradzieżą ma kobieta, której wizerunek publikujemy.

Wiek około 35-40lat, wzrost około 170 cm, włosy blond. Ubrana w zieloną kurtkę z kapturem, za głowie założony kaptur od bluzy w kolorze różowym, spodnie czarne, buty białe sportowe.

Zwracamy się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o tej kobiecie, aby skontaktowały się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603 81 52, powołując się na numer KPD-II-58/20.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.
 
Gwarantujemy anonimowość!
 
is
  • na zdjęciu widać kobietę  Wiek około 35-40lat, wzrost około 170 cm, włosy blond. Ubrana w zieloną kurtkę z kapturem, za głowie założony kaptur od bluzy w kolorze różowym, spodnie czarne, buty białe sportowe.
  • na zdjęciu widać kobietę Wiek około 35-40lat, wzrost około 170 cm, włosy blond. Ubrana w zieloną kurtkę z kapturem, za głowie założony kaptur od bluzy w kolorze różowym, spodnie czarne, buty białe sportowe.
Powrót na górę strony