Nasi dzielnicowi

Praga Północ - Wykaz ulic

Data publikacji 26.06.2017

Kierownik Rewiru Dzielnicowych I asp. szt. Piotr Łapa, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 47 723 04 26, kom. 600-997-062. Kierownik Rewiru Dzielnicowych II asp. szt. Radosław Strzałkowski, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 47 723 04 26, kom. 600-997-023.

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych I asp. szt. Piotr Łapa, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 47 723 04 26, kom. 600-997-062

Kierownik Rewiru Dzielnicowych II asp. szt. Radosław Strzałkowski, siedziba ul. Ząbkowska 23/25, tel. 47 723 04 26, kom. 600-997-023

 

11-go Listopada 2 - 14 Okrzei
11-go Listopada 7 i 18 - 42A Olszowa
11-go Listopada 13 - 17/19

Otwocka nr 1 - 5 (niep.) i od nr 10 - 12 (parz)

Otwocka nr 7-9 (niep.) i 14

11-go Listopada 44 - 68 Panieńska
Park Praski
Al. Solidarności 49 - 61 ( str. niep.) Plac Hallera nr 5-9 (w tym skwer)

Al. Solidarności (od ul. Targowej do ul. Kosmowskiej)

Al. Solidarności (od ul. Kosmowskiej do wiaduktu kolejowego - do granicy z gm. Targówek, str. niep.)

Al. Tysiąclecia 151

Plac Hallera 4-10 (w tym skwer)

Plac Weteranów 1863

Batalionu Platerówek 9/11 i 55a Podlaska
Białostocka nr 1 - 5 i 4 - 24 Ratuszowa 5,5A,5B (str. niep.) i 2 - 6 (str. parz.)
Białostocka 7 - 55 i 26/34 - 48 (str. parz.) Ratuszowa 7/9 - 13 i 8a - 12
Blaszana Ratuszowa 17/19 i 21
Borowskiego Równa
Boruty 2 - 2A Radzymińska 2 - 36/38/40 (str. parz.)
Brechta 3 - 9 (str. niep.) Radzymińska nr 29 - 37 (str. niep.)
Brechta 8 Radzymińska 43 - 65 (str. niep.) i 54 - 82 (str. parz.)
Brechta 12-14A ( parz.) i 13 - 17A (str. niep.) Rozwojowa 112
Bródnowska Rzeszotarskiej
Brzeska 4-20 Siedlecka 1/15, 12/14 i 16/24
Brzeska 3 - 29/31 Siedlecka 17B - 47 i 26 - 62

Brzeska 2-2A

Brzeska od ul. Ząbkowskiej do ul. Białostockiej

Sierakowskiego
Budzyńskiej-Tylickiej Skoczylasa 13 - 15 i 8-10/12
Burdzińskiego Skoczylasa 2-4 i 9-9A
Cyryla i Metodego 1 Skwer Żurawskiego
Czynszowa (bez numeru) Sokola
Czynszowa 1 - 6 Sprzeczna
  Stalowa 1 - 11 i 15-25 (str. niep.)
Darwina Karola Stalowa 2 - 14 (str. parz.)
Dąbrowszczaków 2-8 i 12-14

Stalowa 16 - 60/64 (str. parz.)

Stalowa 29 i 33-59 (parz.), 65-69 (niep.), 73 i 77

Dąbrowszczaków 9 (str. niep.) Stefana Starzyńskiego 10-12
Floriańska Strzelecka 2 -48a (str. parz.)
Folwarczna Strzelecka 11/13 - 31
Gersona nr 4-41 Stolarska
Golędzinowska nr 10-37 Środkowa nr 1-3a, 2/4 - 8
Grajewska nr 2 - 10, 3 - 15 Środkowa nr 7 - 13 (niep.) i 12 - 22 (parz.)
Grajewska 17 - 23 (str. niep.) Środkowa nr 17/19 - 27 i 24
Grodzieńska 20-26 i 15/17-21/29 Śnieżna
Grodzieńska 31/33 - 65 (str. niep.) i 46 (parz.) Świeża
Groszkowskiego 5 ( od Brechta do Pl. Hallera obie strony ) Szanajcy Józefa 3-17/19 (str. niep.)
Harnasie Szanajcy Józefa 6-14 (str. parz.)
Inżynierska Szanajcy Józefa 16-20A (str. parz.)
Inżynierska ( od Stalowej do Ratuszowej str. parz.) Szernera Wladysława nr 3-5
Jadowska Szwedzka 1 - 9 (str. niep.) i 2/4 (str. parz.)
Jagiellońska nr 1 - 9 (str. niep.) Szwedzka 21 - 43 (str. niep.) i 20-22 i 30
Jagiellońska od nr 2 - 22 (str. parz) Szwedzka 6 i 11-17 (niep.)
Jagiellońska nr 17 - 27 (str. nieparz.) Szymanowskiego Karola
Jagiellońska 26 - 38 (str. parz.) Tarchomińska
Jagiellońska 29 - 79 (str. niep.) i 40 oraz 70 - 98 (str. parz.) Targowa 11/13 - 57 (str. niep.)
Jagiellońska 42 - 54 (str. parz.) Targowa 18-70 (str. parz.)
  Targowa 59-73 (str. niep.)
Jagiellońska 56 - 66A (str. parz.) Targowa 81-85 (str. niep.)
Jasińskiego Targowa 74-86 (str. parz.)
Kameralna Trasa Świętokrzyska
Kamienna Wieczorkiewicza Bronisława
Kawęczyńska 9-23/25 (str. niep.) i 2 - 36 (str. parz.) Wileńska 1-31, 2-6 i 12 (obie strony)
Kawęczyńska 37 - 79 (str. niep.) i od 38 - 64 (str. parz.) Wileńska 33-69 i 14 -18
Kępna Witkiewicza Stanisława Ignacego nr 6-43
Kijowska 1-3 (nieparz.) i 8 - 14A Wiosenna
  Wojnicka
Kijowska nr 5 - 11 i nr 18 do Al. Tysiąclecia Wołomińska nr 5 - 19 (str. niep.) i 12/18 - 24 (str. parz.)
Kijowska 22 Wołomińska nr 54 - 56 (str. parz.)
Kijowska 50/52 Wrzesińska nr 2 - 14
Kłopotowskiego Wybrzeże Helskie 1/5 (obie str.)
Konopacka nr 4 - 8 (str. parz.) Wybrzeże Puckie nr 2
Konopacka 3/5 - 7 (str. niep.)

Wybrzeże Szczecińskie (od Mostu Srednicowego do Okrzei)

Wybrzeże Szczecińskie (od ul. Okrzei do Al. Solidarności)

Konopacka 15 - 21 (str. niep.) i 20 (str. parz.) Zachariasza
Konopacka 12, 16 Zamoście
Korsaka Zamoyskiego Jana
Kotsisa nr 2/4-8 Zaokopowa
Kowelska Zatylna
Kowieńska 4 Ząbkowska 2 - 16 (str. parz.)
Kowieńska 5 - 29 Ząbkowska 3 - 23/25 (str. niep.)
Krowia Ząbkowska 18 - 54 (str. parz.)
Letnia Ząbkowska 27/31- 43 (str. niep.)
Lęborska  
Linneusza  
Lisieckiego K. „Dziadka”  
Łochowska 1/29 - 61 (str. niep.)  
Łochowska 13 - 17 (str. niep.) i 8 - 12 (str. parz.)  
Łochowska 34- 58 (str. parz.)  
Łomżyńska  
Łukasińskiego  
Mackiewicza  
Mała  
Marcinkowskiego  
   
   
Markowska nr 6 - 16  
Markowska 15-19 (str. niep.)  
Markowska nr 18-18A i 22 (str. parz.)  
Michałowska  
Młota  
Modlińska 1-5  
Namysłowska 1-13 i 2-10  
Namysłowska 19-21  
Nieporęcka  
Nowa  
Nusbauma  
Objazdowa  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Powrót na górę strony