Nasi dzielnicowi

Targówek - Wykaz ulic

Data publikacji 02.09.2019

Kierownika Rewiru II — mł. asp. Łukasz Strzelec tel. 47 723-96-95 wew. 105, tel. 600-997-138; Kierownika Rewiru III — asp. szt. Dariusz Michalak tel. 47 723-96-95 wew. 105, tel. 600-997-077;

Kierownika Rewiru II — mł. asp. Łukasz Strzelec tel. 47 723-96-95 wew. 125, tel. 600-997-138

Kierownika Rewiru III — asp. szt. Dariusz Michalak tel. 47 723-96-95 wew. 101, tel. 600-997-077

 

II Rejonu AK   Rogowska
11 Listopada 70 Krasiczyńska nr 3-13 (niep.) i 2-10 (parz.) Rohatyńska
    Rolanda
20 Dywizjonu Piechoty Krasnobrodzka Rosieńska
Agatowa Krasnobrodzka bez nr Roślinna
Agnieszki Kraśnicka Rozwadowska
 
  Króla Artura Rudnicka
Amelińska Krynoliny Rusiecka
Ametystowa   Rybieńska
Antygony Krzesiwa Rzeczna
Askenazego Krzewna Rzemieślników
Bajeczna Krzywińska Rzepichy
Balkonowa 1-7 Księcia Ziemowita Rzeszowska
Bardowskiego Księżnej Anny Rzewińska
Barkocińska (niep.) Kuflewska Safony
Barkocińska (parz.) Kuniecka Samarytanka nr 5 - 37a (niep.)
Bartnicza nr 1-13A (niep.) Kurpiowska 1, 12 Samarytanka nr parz.
Bartnicza 2 Kurpiowska 2-6 (parz.), 5 i 80 Samarytanka 1 - 3A (niep.)
Bartnicza 4 - 8 (parz.)    
Baryczków 5-7 (niep.) i 8-10 (parz.)   Samotna
     
Bazyliańska 1-7 (niep.) Lecha Sawy
Bazyliańska 4-24 (parz.) Leśniewska Seledynowa
Beczkowa Lewicpolska Senna
Benedykta Lewinowska  
Bieżuńska   Siarczana
Biruty Lidzka Siedzibna 1a, 6, 22, 25, 28
    Siedzibna nr 29, 30 - 40 (parz.), 39, 45
Birżańska Lisia Skierskiego Leonarda, gen.
Blokowa 1-31A Litawora str. parz. Skrajna nr 1-3 (niep.)
Blokowa (parz.) Litawora 1 - 17 (niep.) Skrajna nr 4, 10 i 14
Błażeja    
Błędowska Liwska 2 - 19  
Błotna Lniana  
Bogumińska Lotnika  
Bohuszewiczówny Marii Ludwicka Skrzypcowa
Bolesławicka 1 - 31 (niep.), 10-12 (parz.), 20 - 28 (parz.) Lusińska Słubicka nr 4 - 8 (parz.)
  Lwa  
Bolesławicka 30 - 57/59 Łabiszyńska 17 - 29 (niep.) i 10 Smoleńska nr 66 - 94 (parz.)
Bolivara 1 - 8 Łabiszyńska 14 - 20a (parz.) Smoleńska nr do 81 (niep.) i do 64 (parz.)
Borzymowska 2-24 (parz.) Łany  
Borzymowska do 11A  (niep.) Ładna  
Borzymowska (od nr 13) Łasińska Solińskiego Aleksandra
Borzymowska 26 - 40 (parz.)    
Bratka Łąkocinska Sowizdrzała
Brodowskiego Antoniego   Spawalnicza
Budowlana Łodygowa 1 - 45 (niep.) Spójni
Bukowiecka 47   Spytka z Melsztyna
Bukowiecka nr 2-50 (parz.) i 5-37 (niep.) Łodygowa 24 - 74 (parz.)  

Bukowiecka od nr 33 - 37

Bukowiecka od nr 88 (parz.) i od nr 61 (niep.)

Łojewska 1- 9 (niep.), 4 - 22a (parz.) Staniewicka nr 1-18
Bystra Łojewska 11 - 15 (niep.) i 26 - 28a (parz.) Starozaciszańska
Byszewska   Sterdyńska
Chałupnicza Łokietka Sternhela Henryka
Chemiczna   Stojanowska
Chmurna Łubinowa Strzelca
Chodecka 1 - 3/5 (niep.) Łukasiewicza Ignacego Sucha
Chodecka 3 - 21 (niep.)    
Chodecka 2 - 8 (parz.) Majowa 1-5 Suwalska nr 3-6
Chodecka 10 - 18   Suwalska nr 8- 28 (parz.) i 9 - 15 (niep.)
  Makowa Suwalska nr 30 - 40 (parz.),19 - 31 (niep.)
  Malachitowa Suwalska 39
  Malborska nr 1-3 (niep.)  
  Malborska nr 15-15A (niep.)  
  Malborska nr 35-51/53 (niep.)  
  Malborska (str. parz.) Swojska
Chojnowska Matuszewska Syrokomli nr 2-15/19
Chyrowska Matyldy Syrokomli nr 28
Ciechowskiego Grzegorza Skwer Matki Teresy z Kalkuty  
Ciemna Mechaników 2-44 Szczepanika
Ciżemki Miedza Szklana
 Cmentarna Miedzianogórska Szmaragdowa
Codzienna 2 - 8 (parz.) Mieszka I Śmieszna
  Miłosierna  
Codzienna 10 - 60, str. niep. Mleczna 1-27 (niep.), 2-40 (parz.) Św. Cecylii
  Młodzieńcza 1 - 51 Św. Wincentego do 18 (parz.)
  Młodzieńcza 2 - 44  
Cynowa Mokra Św. Wincentego 28 - 66 (parz.)
Czarna Droga Montwiłłowska Św. Wincentego do 83 i 78 - 90a (parz.)
Czerwonej Jarzębiny   Św. Wincentego 85-89 (niep.)
Czerwińska Mosiężna Św. Wincentego 92 - 114 (parz.)
Dalanowska do 23 (niep.) Moszczenicka Św. Wincentego 93 - 103 (niep.) i 122 - 130 (parz.)
Dalanowska od 25 (niep.)    
Dalanowska do 36 (parz.) Motycka  
Dalanowska od 38 (parz.)    
Deszczowa    
Diamentowa Mrozowska  
     
Dominiki Myszkowska Świdnicka
     
Don Kichota Mroźna Święciańska
Drapińska Myszyniecka 6-11 Tarnogórska
Dotrzyma Na Grobli  
Drewnowskiego Kazimierza Naczelnikowska  
Dyngus Nad Potokiem Tokarza Władysława 1-7
Dziewanny Nad Strugą  
Dźwińska Nadwiślańska nr 1  
Echa Leśne nr 2 Nadwiślańska cała bez nr 1 Topazowa
Ewy   Torfowa 1-13 (niep.)
Fantazyjna Nałęcz Toruńska nr 52-72 (parz.)
Fausta   Toruńska nr 74-92 (parz.)
Fersta Mieczysława Nauczycielska Tristana
  Nefrytowa Trocka cała (bez nr 11)
Figara Niedotrzymska Trocka 11
Fioletowa Niemeńska Trojanowska
Fragment    
Gajkowicza Niesulicka Turmoncka 7-9 (niep.) i 2
Gdyńska Nieszawska 1-6 Turmoncka 8-22 (parz.), 15-19 (niep.)
  Nieświeska  
Gibraltarska Niwa Tużycka
Gilarska 2 - 58 (parz.) i 1-67 (niep.) Nowosądecka  
Gilarska 58 - 86G (parz.) i 71 - 159 (niep.) Obwodowa Tykocińska
Gilarska 73-159 (niep.) Odrowąża Tymiankowa
Gliwicka Odysa Uranowa
  Ogińskiego nr 1 - 5a (niep.)  
  Ogińskiego nr 7-9 (niep.) i 4-24 (parz.)  
  Ogińskiego nr 11-13 (niep.), 28-32 (parz.)  
  Ogińskiego 90  
Głębocka nr 3-15A (niep.) Ogrodnicza  
Głębocka nr 14, ROD Malborska Określona Uroczysko
Gniazdowska Oktawii Ustronna
Goławicka Olgierda 29 Utrata
  Olgierda 35/41 (niep.) i 38-44 (parz.)  
Gołębia Oliwska nr 1-18 Uznamska
    Vermeera
Gorzykowska Ołycka Wallenroda
Gościeradowska Orańska Warsa
Goworowska 1-15 (niep.) i 2-6 (parz.) Orłowska Warszawski Świt
Goworowska 6b-12 (parz.) i 32 Osiedlowa Wejherowska
Grobelska Ossowskiego (parz.) Węgrowska
  Ossowskiego do 11  
  Ossowskiego od 17 (niep.)  
Groera 10, 10a, 10b Ostródzka 1-51 (niep.) i 2-48 (parz.) Wieczorowa
Guliwera   Wieniecka
Gustawa Oszmiańska Wierna
Gwarków   Wiewiórki
     
  Palestyńska 1-10 Wilków Morskich
Handlowa od nr 60 Palmirska Witebska
Handlowa do 50  
Handlowa 1-3 (niep.) Park Bródnowski  
Hebanowa Pastelowa Wojskowa
Heloizy Penelopy Wolbromska
Hieronima nr 2-9 Perłowa  
  Piecyka Teofila  
Hodowlana Pińska Wolińska
  Piotra Skargi 1-11 (niep.), 2-8 (parz.) i 50-54 (parz.)  
  Piotra Skargi 61-63 (niep.), 56-72 (parz.)  
Horodelska   Woźniaka Henryka
Hutnicza   Wschodnia
Ireny Plantowa Wszeborska
Irminy Płońska Wyborna
Izoldy Płosa Wybrańska
Janinówka Poborzańska nr 2 - 4 (parz.) Wysockiego nr 2 - 6A (parz.) i 3 - 15 (niep.)
Jarosławska 2 Poborzańska nr 8 i nr 43-45 (niep.) Wysockiego nr 8 - 10 (parz.)
Jarosławska 13 Poborzańska nr 9a, 9b Wysockiego nr 14 - 20 ( parz.)
Janowiecka Poborzańska nr 15-41 (niep.) Wysockiego nr 22 - 44 (parz.)
Jeleniogórska   Wysockiego nr 23 - 69 (niep.)
Jesiotrowa Pohulanka  
     
Jórskiego Podobna Wyspowa
  Poleska Wyszogrodzka nr 1-7 (niep.)
Józefowska Pomocnicza Wyszogrodzka nr 2-16 (parz.)
Julianowska nr 20-51 (prócz nr 13) Ponarska Zabraniecka
Julianowska 13 Poranna Zaciszańska
Junkiewicz Porannej Bryzy Zagraniczna nr 1-3 i nr 26
Kaktusowa Pospolita Zagraniczna nr 8-10 (parz.)
Kanałowa Pospieszna Zamiejska
Karkonoska Potulicka Zamkowa
Karkonoszy   Zarębska
Karminowa Pożarowa nr 6-10 (parz.) i 3, 13 i 39 (niep.) Zastępowa
Kaśki Kariatydy Prałatowska  
Kiejstuta nr 1-9 Pratulińska nr 10-10a Zgrzebna
  Pratulińska nr 47 Zielone Zacisze
  Praska Ziemiańska
Kingi Promienna Złotopolska 1 - 8
    Złotopolska 11 - 15a (niep.) i 10 (parz.)
Klamrowa 1-15 (niep.) Protazego Zygmuntowska
Klementowicka   Żarnowiecka
Kleopatry   Żmudzka
Klukowska Przewoźników Żuromińska nr 1-19
Knyszyńska   Żuromińska nr 2-16 (parz.)
Kokoszków Przy Grodzisku  
Kolejarska Przy Wodzie Żytomierska nr 5
Kolista Pszczyńska Żyzna
Kolonijna Radzymińska nr 94-160 (parz.)  
  Radzymińska nr 95 - 105 (niep.)  
Kołowa 2-20 (parz.)  
Kołowa 34 - 54 i nr niep. Radzymińska nr 127 - 133 (niep.)  
  Radzymińska nr 139 - 181 (niep.)  
  Radzymińska nr 166  
Konarowa Radzymińska nr 182 - 256 (parz.)  
Kondratowicza Ludwika 2-4c (parz.) Radzymińska nr 183 - 221 (niep.)  
Kondratowicza Ludwika 8, 18, 20-22 (parz.) Radzymińska nr 223 - 287 (niep.)  
Kondratowicza Ludwika 11 - 27 (niep.)  
Kondratowicza Ludwika 27a - 31 (niep.) Radzymińska 249 - 287  
Kondratowicza Ludwika 35 - 45    
Kondratowicza Ludwika 50 Rafaela  
Kondratowicza Ludwika 49 - 65f (niep.) Rajgrodzka  
Koniczynowa Rajmunda nr 1 - 31 (niep.) i 2 - 4e (parz.)  
  Rajmunda nr 30 - 42 (parz.), 33 - 47 (niep.)  
Korsarska Regatowa  
Korzona 2 i niep. do 105 Reichera Gustawa  
Korzona 111 - 117 (niep.) Rembielińska nr 2 - 28b (parz.)  
Korzystna Rembielińska nr 3 - 13 (niep.)  
Koszalińska Rembielińska nr 13a - 19 (niep.)  
Kościeliska Rembielińska nr 21a - 25 (niep.)  
Kościerska    
Kowalskiego Aleksanda 1 - 5 (niep.) Rembrandta  
Kowalskiego Aleksandra nr 9 Remiszewska  
   

Krakusa 2a-7a

   
Krakusa 1, 2 Remontowa  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Powrót na górę strony